Сервіс Citroen

В цьому році сім’я компанії «Авто-Імпульс» поповнилась! Ми стали офіційним сервіс-партнером Citroёn!

Понад 11 років компанія «Авто-Імпульс» офіційно представляє такі світові автомобільні бренди, як Ford, Nissan, Mazda, MG, Peugeot, а тепер і всі власники автомобілів Citroёn можуть звертатися до нас по допомогу.

Сервісний центр Citroёn «Авто-Імпульс» відчиняє свої двері для відвідувачів на лівому березі Дніпра, вул. Дніпросталівська, 30-б

Citroёn «Авто-Імпульс» прагне забезпечувати своїм клієнтам максимальну безпеку на дорогах і спокій за кермом. З цією метою ми пропонуємо широкий спектр сервісних послуг, таких як професійне післяпродажне обслуговування, гарантійне обслуговування, програму допомоги в дорозі Citroёn Assistance, сервісні контракти та ін.

Фахівцями Citroёn розроблені спеціальні програми обслуговування автомобілів, завдяки яким діагностика та усунення можливих несправностей здійснюється якісно і в максимально стислі терміни.

Citroёn «Авто-Імпульс» пропонує систему періодичного технічного обслуговування (ТО) з урахуванням технічних особливостей автомобіля. Технічне обслуговування Citroen включає в себе регулярні планові операції і ряд додаткових операцій, що здійснюються з урахуванням особливостей моделі автомобіля, пробігу та року випуску. Умови експлуатації автомобіля в Україні, а також регламент технічного обслуговування докладно описаний в сервісній книжці Citroën.

До послуг відвідувачів:

— сучасний спеціалізований сервісний центр Citroën;

— великий вибір запчастин, аксесуарів та додаткового обладнання;

— кваліфіковані фахівці, які регулярно проходять навчання та підвищують свій професіоналізм, слідуючи за розвитком автомобільної індустрії;

— програма лояльності від компанії «Авто-Імпульс»;

— зручне паркування;

— комфортна зона відпочинку, а також багато іншого.

Графік роботи автосалону Citroën «Авто-Імпульс»:

Пн – Пт з 9.00 до 17.00

Сб, Нд вихідний

Контакти Citroën «Авто-Імпульс»:

м. Дніпро, вул. Дніпросталівська, 30-Б.

Відділ сервісу: (056) 747-90-80, 38 067 077 90 80